Apie įmonę

UAB „Sąsaja“ buvo įkurta 1991 m. kaip įmonė, teikianti savo klientams informacinių technologijų (IT) paslaugas. Veiklos pradžioje firma vadovavosi „vienų rankų“ principu, stengdamasi patenkinti visus klientų IT poreikius ir savo veiklą vystė keliomis pagrindinėmis kryptimis: kompiuterių gamyba ir techninė įrangos priežiūra, aukštos kokybės lokaliųjų kompiuterių tinklų projektavimas ir diegimas (lygiagrečiai projektuojant bei diegiant telefoninius tinklus) bei specialios taikomosios programinės įrangos kūrimas. Nuo 2003 metų, siekdama gerinti savo veiklą ir teikti profesionalias paslaugas, kompanija koncentruojasi į taikomosios programinės įrangos kūrimą ir kompleksinius sprendimus.

UAB „Sąsaja“ darbuotojai

Šiuo metu firmoje pagal įvairias darbo ir autorines sutartis dirba 10 žmonių. Tame tarpe 3 mokslų daktarai ir 3 mokslų magistrai.

Atskiriems projektams vykdyti sudaromos darbo grupės. Esant reikalui, pagal autorines sutartis pasitelkiama ir daugiau kvalifikuotų informatikos specialistų.

UAB „Sąsaja“ materialinė-techninė bazė

UAB „Sąsaja“ nuomojasi patalpas Matematikos ir informatikos institute, tad darbo aplinka yra ypač palanki šiuolaikinių analizės bei projektavimo metodų bei modernių technologijų naudojimui kasdienėje savo veikloje. Patalpose įrengta 5 modernios stacionarios darbo vietos, yra galimybė pasijungti iki 4 nešiojamųjų kompiuterių. Vietinis kompiuterių tinklas sparčiu ryšiu prijungtas prie interneto, patalpose veikia bevielės interneto prieigos taškas.

Turima techninė įranga:

Turima programinė įranga:

Nuo pat įmonės įsikūrimo taikomųjų programų kūrimui buvo naudojama Clarion programavimo aplinka ir jos palaikomos DBVS. Personalas yra sukaupęs nemažai praktinės patirties šioje aplinkoje projektuojant ir realizuojant sudėtingas informacines sistemas. Pastaruoju metu Clarion aplinkoje kuriamos dalykinės programos, duomenis saugančios MS SQL Server DBVS. Clarion taip pat leidžia kurti WEB naršyklėmis palaikomas dalykines programas.